Przeładunki

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi przeładunkowe. Do dyspozycji w każdej chwili mamy wózki widłowe o udźwigu 3500 kg. Przy wadze pojedyńczej sztuki przesyłki przekraczającej 3500 kg prosimy o wcześniejszą awizację w celu zarezerwowania odpowiedniego sprzętu.

Oferujemy przeładunki:

  • w siedzibie firmy Nomad Cargo
  • w siedzibie firmy zleceniodawcy
  • w terenie

Wózki widłowe są obsługiwane przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem przy rozładunkach, załadunkach i przeładunkach.

Przeładunki w siedzibie firmy Nomad Cargo

Przeładunki w siedzibie naszej firmy oferujemy całodobowo, wymagana jest oczywiście wcześniejsza awizacja. Przeładunek może być wykonywany z samochodu na samochód lub z samochodu na nasz magazyn w celu składowania do momentu przyjazdu samochodu, na który towar ma zostać załadowany.

Przeładunki w siedzibie firmy zleceniodawcy

Oferujemy Państwu usługę załadunku, rozładunku lub przeładunku w siedziebie Państwa firmy. Transport wózka widłowego pod wskazany adres jest w naszej gestii.
W chwili obecnej oferujemy przeładunki na terenie województwa śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego.

Przeładunki w terenie

Przeładunki w terenie wykonywane są również wózkami widłowymi o udźwigu 3500 kg. Obszarem działania obejmujemy województwo śląskie, małopolskie oraz opolskie. Transport wózka widłowego pod wskazany adres jest w naszej gestii.

Wszystkie przeładunki wykonujemy 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.